Usługi foto i video

 • Digitalizacja – przegrywanie, kopiowanie analogowych kaset video (VHS, VHS-C, SVHS, Video8) do plików MPG2 (zapis na pendrive lub dysk zewn.) lub do formatu DVD-video (możliwość odtwarzania w stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub komputerze).

  Koszt zgrania (od początku do końca kasety, bez edycji) wynosi od 20  PLN netto za każdą rozpoczętą godzinę nagrania w systemie PAL lub od 25 PLN netto w systemie NTSC. Każda kaseta jest liczona osobno. W cenie mieści się m.in. usunięcie pustych fragmentów z początku i końca taśmy. Do tego dochodzi koszt zapisu na nośniku Klienta (np.: dysk zewn., pendrive)  – 5 PLN netto/szt. lub zapisu na płytach DVD – 10 PLN netto/szt. (na płycie mieści  się ok. 1,5 godz. filmu).
  Koszt zgrania filmów z niezabezpieczonych płyt DVD do pliku MPG2 wynosi 35 PLN netto/szt. Płyty zabezpieczone wyceniane są osobno.

  Przegrywamy również kasety magnetofonowe (audio) do plików MP3, WAV (zapis na pendrive lub płyty CD). Koszt zgrania: 25 PLN netto (za każdą rozpoczętą godzinę). Koszt zapisu na nośniku jest już wliczony w cenę. Ponad to zgrywamy płyty CD-audio do plików MP3 lub WAV. Koszt zgrania: 20 PLN netto za 1 płytę.

  Świadczymy także usługi w zakresie zgrywania (ściągania) filmów i klipów video z serwisu YouTube oraz konwersji ich do formatu MP4 lub MP3. Zgrane materiały są zapisywane na pendrive, dysk zewn., płyty CD/DVD lub mogą być przesłane Klientowi do Chmury (np. Google Dysk, Mega, WeTransfer, SendGB, itp.). Klient musi przesłać tylko link do strony z jakiej ma zostać ściągnięty materiał do przetworzenia. Koszt usługi jest wyliczany indywidualnie.

  Kasety można nam dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub wysłać do Paczkomatu Inpost nr KRA145M.
  Minimalny koszt dowolnej usługi: 45 PLN netto.

 • Montaż video – edycja filmów prywatnych i firmowych, digitalizowanych u nas lub dostarczonych na nośnikach typu: pendrive, dysk zewnętrzny, karta pamięci, płyta CD/DVD. Wykonujemy montaż krótkich klipów filmowych z podkładem muzycznym i dodatkowymi efektami: na urodziny, wesela, rocznice, imprezy okolicznościowe. Montujemy filmy: prywatne jak i firmowe (sprzedażowe, prezentacyjne, promocyjne). Usługa jest wyceniana indywidualnie (od 150 PLN netto w górę). Nasze przykładowe realizacje na YouTube.
Montaż filmów
Edycja video i montaż filmów
 • Usługi fotograficzne – wykonujemy podstawowe usługi foto (zdjęcia cyfrowe z użyciem wysokiej jakości lustrzanki).
  Jest to głównie usługa komplementarna do naszych usług filmowania dronem z powietrza. Wykonane zdjęcia możemy przekazać Klientowi jako nieprzetworzone pliki JPG/RAW lub w postaci prezentacji multimedialnej (film) z podkładem muzycznym (do uzgodnienia).
  Usługa podlega indywidualnej wycenie (od 150 PLN netto za godzinę pracy na planie zdjęciowym).
  Ponad to skanujemy (digitalizujemy): fotografie już wywołane i dokumenty papierowe. Skany zapisujemy do plików: JPG, PDF. Usługa podlega indywidualnej wycenie (1-5 PLN netto/szt., minimalny koszt usługi: 45 PLN netto).
Usługi fotograficzne
Usługi fotograficzne