Usługi foto i video

 • Digitalizacja – przegrywanie, kopiowanie analogowych kaset video (VHS, VHS-C, SVHS, Video8) do plików MPG2 (zapis na pendrive lub dysk zewn.) lub do formatu DVD-video (możliwość odtwarzania w stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub komputerze).

  Koszt zgrania (od początku do końca kasety, bez edycji) wynosi od 20  PLN netto za każdą rozpoczętą godzinę nagrania w systemie PAL lub od 25 PLN netto w systemie NTSC. W cenie mieści się m.in. usunięcie pustych fragmentów z początku i końca taśmy oraz zapis na nośniku Klienta (np.: dysk zewn., pendrive). Zapis na płytach DVD – dodatkowo
  5 PLN/szt. (na płycie mieści  się ok. 1,5 godz. filmu). Koszt zgrania filmów z niezabezpieczonych płyt DVD do pliku MPG2 wynosi 25 PLN netto/szt.

  Przegrywamy również kasety magnetofonowe (audio) do plików MP3, WAV (zapis na pendrive lub płyty CD). Koszt zgrania: 15 PLN netto (za każdą rozpoczętą godzinę). Ponad to zgrywamy płyty CD-audio do plików MP3 lub WAV. Koszt zgrania: 15 PLN netto za 1 płytę.

  Świadczymy także usługi w zakresie zgrywania (ściągania) filmów i klipów video z serwisu YouTube oraz konwersji ich do formatu MP4 lub MP3. Zgrane materiały są zapisywane na pendrive, dysk zewn., płyty CD/DVD lub mogą być przesłane Klientowi do Chmury (np. Google Dysk, Mega WeTransfer, SendGB, itp.); Koszt usługi jest wyliczany indywidualnie.

  Kasety można nam dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub wysłać do Paczkomatu Inpost nr KRA145M.
  Minimalny koszt dowolnej usługi: 40 PLN netto.

 • Montaż video – edycja filmów prywatnych i firmowych, digitalizowanych u nas lub dostarczonych na nośnikach typu: pendrive, dysk zewnętrzny, karta pamięci, płyta CD/DVD. Wykonujemy montaż krótkich klipów filmowych z podkładem muzycznym i dodatkowymi efektami: na urodziny, wesela, imprezy okolicznościowe. Montujemy filmy: prywatne jak i firmowe (sprzedażowe, prezentacyjne, promocyjne). Usługa jest wyceniana indywidualnie. Nasze przykładowe realizacje na YouTube.
Montaż filmów
Edycja video i montaż filmów
 • Usługi fotograficzne – wykonujemy podstawowe usługi foto (zdjęcia cyfrowe z użyciem wysokiej jakości lustrzanki).
  Jest to głównie usługa komplementarna do naszych usług filmowania dronem z powietrza. Wykonane zdjęcia możemy przekazać Klientowi jako nieprzetworzone pliki JPG/RAW lub w postaci prezentacji multimedialnej (film) z podkładem muzycznym.
  Ponad to skanujemy (digitalizujemy): fotografie już wywołane i dokumenty papierowe. Skany zapisujemy do plików: JPG, PDF.
  Usługa podlega indywidualnej wycenie.
Usługi fotograficzne
Usługi fotograficzne