Usługi foto i video

 • Digitalizacja – przegrywanie, kopiowanie analogowych kaset video (VHS, VHS-C, SVHS, Video8) do plików MPG2 (zapis na pedrive’a lub dysk zewn.) lub do formatu DVD-video (możliwość odtwarzania w stacjonarnych odtwarzaczach DVD lub komputerach).
  Koszt zgrania (od początku do końca kasety, bez edycji) wynosi od 15  PLN netto za każdą rozpoczętą godzinę nagrania w systemie PAL. W cenie mieści się m.in. usunięcie pustych fragmentów z początku i końca taśmy oraz zapis na nośniku Klienta (np.: dysk zewn., pendrive).
  Przegrywamy również kasety magnetofonowe (audio) do plików MP3, WAV lub na płyty CD-audio. Ponad to płyty CD do plików MP3 lub WAV.
  Kasety można nam dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub wysłać do Paczkomatu Inpost nr KRA145M
Przegrywanie kaset VHS
Usługi video - przegrywanie kaset VHS na DVD
 • Montaż video – edycja filmów prywatnych i firmowych, digitalizowanych u nas lub dostarczonych na nośnikach typu: pendrive, dysk zewnętrzny, karta pamięci, płyta DVD. Wykonujemy montaż krótkich klipów filmowych z podkładem muzycznym i dodatkowymi efektami: na urodziny, wesela, imprezy okolicznościowe. Montujemy filmy: prywatne jak i firmowe (sprzedażowe, prezentacyjne, promocyjne). Usługa jest wyceniana indywidualnie. Nasze przykładowe realizacje w serwisie YouTube
Montaż filmów
Edycja video i montaż filmów
 • Usługi fotograficzne – wykonujemy podstawowe usługi foto (zdjęcia cyfrowe z użyciem wysokiej jakości lustrzanki).
  Jest to głównie usługa komplementarna do naszych usług filmowania dronem z powietrza. Wykonane zdjęcia możemy przekazać Klientowi jako nieprzetworzone pliki JPG/RAW lub w postaci prezentacji multimedialnej z podkładem muzycznym.
  Ponad to skanujemy (digitalizujemy): fotografie już wywołane i dokumenty papierowe. Skany zapisujemy do plików: JPG, PDF.
Usługi fotograficzne
Usługi fotograficzne