Usługi foto i video

 • Digitalizacja – przegrywanie, kopiowanie analogowych kaset video (VHS, VHS-C, SVHS, Video8) do plików MPG2 (zapis na pendrive lub dysk zewn.) lub do formatu DVD-video (możliwość odtwarzania w stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub komputerze).

  Koszt zgrania (od początku do końca kasety, bez edycji) wynosi od 20  PLN netto za każdą rozpoczętą godzinę nagrania w systemie PAL lub od 25 PLN netto w systemie NTSC. Każda kaseta jest liczona osobno. W cenie mieści się m.in. usunięcie pustych fragmentów z początku i końca taśmy. Do tego dochodzi koszt zapisu na nośniku Klienta (np.: dysk zewn., pendrive)  – 5 PLN netto/szt. lub zapisu na płytach DVD – 10 PLN netto/szt. (na płycie mieści  się ok. 1,5 godz. filmu).
  Koszt zgrania filmów z niezabezpieczonych płyt DVD do pliku MPG2 wynosi 35 PLN netto/szt. Płyty zabezpieczone wyceniane są osobno.

  Przegrywamy również kasety magnetofonowe (audio) do plików MP3, WAV (zapis na pendrive lub płyty CD). Koszt zgrania: 25 PLN netto (za każdą rozpoczętą godzinę). Koszt zapisu na nośniku jest już wliczony w cenę. Ponad to zgrywamy płyty CD-audio do plików MP3 lub WAV. Koszt zgrania: 20 PLN netto za 1 płytę.

  Świadczymy także usługi w zakresie zgrywania (ściągania) filmów i klipów video z serwisu YouTube oraz konwersji ich do formatu MP4 (film) lub MP3 (muzyka). Zgrane materiały są zapisywane na pendrive, dysk zewn., płyty CD/DVD lub mogą być przesłane Klientowi do Chmury (np. Google Dysk, Mega, WeTransfer, SendGB, itp.). Klient musi przesłać tylko poprawny link do strony z jakiej ma zostać ściągnięty materiał do przetworzenia. Koszt usługi jest wyliczany indywidualnie (może być wymagana edycja/montaż zgranego materiału).

  Kasety można nam dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub wysłać do Paczkomatu Inpost nr KRA145M.
  Minimalny koszt dowolnej usługi: 45 PLN netto.
  Klient zobowiązany jest odebrać powierzone materiały (np. kasety, płyty itp.) w ciągu 3 dni roboczych od momentu wykonania usługi digitalizacji. Po tym czasie każdego dnia naliczana zostaje dodatkowa opłata 10 PLN netto za każdą sztukę nieodebranego materiału.

 • Montaż video – edycja filmów prywatnych i firmowych, digitalizowanych u nas lub dostarczonych na nośnikach typu: pendrive, dysk zewnętrzny, karta pamięci, płyta CD/DVD. Wykonujemy montaż krótkich klipów filmowych z podkładem muzycznym i dodatkowymi efektami: na urodziny, wesela, rocznice, imprezy okolicznościowe. Montujemy filmy: prywatne jak i firmowe (sprzedażowe, prezentacyjne, promocyjne). Usługa jest wyceniana indywidualnie (od 240 PLN netto w górę). Nasze przykładowe realizacje na YouTube.
Montaż filmów
Edycja video i montaż filmów
 • Usługi fotograficzne – wykonujemy podstawowe usługi foto (zdjęcia cyfrowe z użyciem wysokiej jakości lustrzanki). Jest to głównie usługa komplementarna do naszych usług filmowania dronem z powietrza. Wykonane zdjęcia możemy przekazać Klientowi jako nieprzetworzone pliki JPG/RAW lub w postaci prezentacji multimedialnej (film) z podkładem muzycznym (do uzgodnienia). Usługa podlega indywidualnej wycenie (od 150 PLN netto za godzinę pracy na planie zdjęciowym).
  Ponad to skanujemy (digitalizujemy): fotografie już wywołane i dokumenty papierowe. Skany zapisujemy do plików: JPG, PDF. Usługa podlega indywidualnej wycenie (1-5 PLN netto/szt., minimalny koszt usługi: 45 PLN netto)
Usługi fotograficzne
Usługi fotograficzne