Usługi foto i video

 • Digitalizacja – przegrywanie, kopiowanie analogowych kaset video (VHS, VHS-C, SVHS, Video8) do plików MPG2 (zapis na pedrive’a lub dysk zewn.) lub do formatu DVD-video (możliwość odtwarzania w stacjonarnych odtwarzaczach DVD lub komputerach).
  Koszt zgrania (od początku do końca, bez edycji) wynosi od 15  PLN netto za każdą rozpoczętą godzinę nagrania w systemie PAL (w cenie mieści się m.in. usunięcie pustych fragmentów z początku i końca taśmy oraz zapis na dysku zewn./pendrive’ie klienta).
  Przegrywamy również kasety magnetofonowe (audio) do plików MP3, WAV lub na płyty CD-audio. Ponad to płyty CD do plików MP3 lub WAV.
Przegrywanie kaset VHS
 • Montaż video – edycja filmów prywatnych i firmowych, digitalizowanych u nas, dostarczonych na nośnikach typu: pendrive, dysk zewnętrzny, karta pamięci lub płyta DVD. Wykonujemy montaż krótkich klipów filmowych z podkładem muzycznym i dodatkowymi efektami: na urodziny, wesela, imprezy okolicznościowe. Montujemy filmy: prywatne jak i firmowe (sprzedażowe, prezentacyjne, promocyjne). Usługa jest wyceniana indywidualnie. Nasze przykładowe realizacje w serwisie YouTube
Montaż filmów
 • Usługi fotograficzne – wykonujemy podstawowe usługi foto (zdjęcia cyfrowe z użyciem wysokiej jakości lustrzanki).
  Jest to głównie usługa komplementarna do naszych usług filmowania dronem z powietrza. Wykonane zdjęcia możemy przekazać Klientowi jako nieprzetworzone pliki JPG/RAW lub w postaci prezentacji multimedialnej z podkładem muzycznym.
  Ponad to skanujemy (digitalizujemy): fotografie już wywołane, dokumenty papierowe. Skany zapisujemy do plików np. JPG, PDF .